Spotkanie opłatkowe rodzin zastępczych z terenu Powiatu Przemyskiego

W dniu 18 stycznia 2014 r. odbyło się spotkanie opłatkowe rodzin zastępczych funkcjonujących na terenie Powiatu Przemyskiego. Opłatek zorganizowało Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych „Nasze Dzieci” zrzeszające rodziny zastępcze z terenu Powiatu Przemyskiego przy współudziale Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przemyślu.

W imprezie uczestniczyli znamienici goście: P. Marek Rząsa Poseł na Sejm RP, P. Jan Pączek Starosta Przemyski, P. Marek Kudła Wicestarosta Przemyski, P. Tomasz Wardęga Dyrektor Biura Poselskiego P. Piotra Tomańskiego Posła na Sejm RP, P. Jolanta Jabłońska Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przemyślu, Ks. Artur Joniec Dyrektor „Caritas”. Uroczystość uświetniło przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z grupy teatralnej „Supełek” działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Krasiczynie prowadzonej przez P. Bogumiłę Zwolińską oraz występ młodzieży z Katolickiej Świetlicy Profilaktyczno Wychowawczej „Oratorium” w Przemyślu. Uczestniczące w imprezie dzieci i młodzież – wychowankowie rodzin zastępczych, zostały obdarowane przez Św. Mikołaja prezentami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania imprezy.

Spotkanie opłatkowe rodzin zastępczych z terenu Powiatu Przemyskiego